Dileriams
Prisijungti

Pradžia Technologija gyvenimui Technologija gyvenimui Technologija gyvenimui Technologija gyvenimui
"SingleKey ID" duomenų apsaugos pranešimas


Prisijungimas su „SingleKey ID“, bendrasis valdymas


Mūsų interneto svetainėje galite prisijungti naudodamiesi „SingleKey ID“.


„SingleKey ID“ sukūrė „Bosch.IO GmbH“ visai „Bosch“ grupei, kad naudotojai turėtų visapusišką pasirinktį prisijungti prie "Bosch" svetainių, parduotuvių, taikomųjų programėlių ir paslaugų. „Bosch.IO GmbH“, Ullsteinstrasse 128, 12109 Berlynas, Vokietija, yra atsakinga už „SingleKey ID“ suteikimą.


„Bosch.IO GmbH“ tvarko jūsų duomenis „registracijos ir prisijungimo naudojant "SingleKey ID"", o taip pat "pagrindinių duomenų ir taikomųjų programėlių naudojant „SingleKey ID“ apžvalgos ir priežiūros“ tikslais ir kartu su mumis prisiima bendrą atsakomybę. Norėdami rasti daugiau informacijos apsilankykite: https://singlekey-id.com/lt/data-protection-notice/.


Po vienkartinės registracijos galite prisijungti naudodami „SingleKey ID“. Šiuo tikslu būsite nukreipti į „Bosch.IO GmbH“ prisijungimo kaukę. Sėkmingai nustačius tapatybę, „Bosch.IO GmbH“ pateiks mums reikiamus asmens duomenis (pvz., el. pašto adresą, telefono numerį, vardą, pavardę, kalbą, šalį). Jūsų slaptažodis mums neperduodamas.


„SingleKey ID“ naudotojo sutartį galite nutraukti bet kuriuo metu „SingleKey ID“ interneto svetainėje pašalindami savo „SingleKey ID“: https://singlekey-id.com/lt/myprofile/. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę „SingleKey ID“ prarasite prieigą prie visų „Bosch“ svetainių, parduotuvių, taikomųjų programėlių ir paslaugų, prie kurių buvote prisijungę naudodami „SingleKey ID“.


© Robert Bosch UAB 2008, visos teisės saugomos